Pompka do penisa – jak działa i jakie są jej rodzaje?

Pompki do penisa są niezwykle popularną metodą, aby powiększyć penisa. Ich efekty są bardzo szybkie, jednak warunkiem jest ich stosowanie zgodnie zaleceniami, a dodatkowo warto, aby były one produkowane przez renomowanych producentów. Pompki są doskonałym rozwiązaniem dla mężczyzny zarówno po przebytych urazach, jak i z klasycznymi problemami z erekcją.

Pierwsza pompka do pensa pojawiła się już w 1911 roku. Urządzenie to może znaleźć zastosowanie wśród mężczyzn, którzy cierpią na biologiczne problemy z erekcją, niedowład kończyn, czy też zaburzenia psychiczne na seksualnym tle oraz posiadających małe prącie.

Główną czynnością, jaką wykonują pompki erekcyjne jest zasysanie, co prowadzi do dodatkowego przekrwienia członka, a to w konsekwencji sprawia, że penis staje się większy w obwodzie. Biorąc pod uwagę wyłącznie naturalne sposoby na powiększenie penisa, pompki są zdecydowanie najskuteczniejsze.

Sposób działania pompki do penisa

Wielu mężczyzn zastanawia się nad tym, jak powiększyć penisa, dlatego warto zainteresować się pompkami erekcyjnymi. Ich działanie opiera się na zasysaniu, które prowadzi do szybszego napłynięcia większej ilości krwi do penisa, w przeciwieństwie do erekcji naturalnej. Urządzenia te powodują zwiększenie rozszerzalności tkanki ciał jamistych męskiego członka.

Jeśli pompka jest używana regularnie, ciała jamiste członka będą o wiele silniejsze, dzięki czemu efekt powiększenia będzie mógł dłużej się utrzymywać. Gdy mężczyzna jest w pełni zdrowy, to mózg daje sygnał napływu krwi do penisa, w momencie podniecenia. W skutek erotycznych bodźców, członek twardnieje i może zwiększyć swą objętość. Pompka powiększająca penisa, za pomocą wytwarzanego na członku ciśnienia, może pomagać lub kompletnie zastępować naturalne biologiczne procesy.

Z czego zbudowana jest owa pompka do penisa?

Nie można powiedzieć, że pompka do penisa ma złożoną budowę. Składają się one tak naprawdę z dwóch elementów, czyli cylindra oraz mechanizmu do pompowania. Cylindrem jest rura stworzona z odpowiedniego tworzywa, w którą należy włożyć członka. Cylinder zwykle jest połączony z pompką, która przyjmuje postać pistoletu lub gruszki. Istnieją również nieco droższe modele, gdzie mechanizm pompowania jest elektryczny i wówczas może być on sterowany bez naszej ingerencji.

Rodzaje pompek do penisa

Chociaż rynek bogaty jest w różne typy pompek do penisa, zdecydowanie najpopularniejsze są te próżniowe oraz wodne.

Pompki próżniowe mają po prostu odsysać powietrze znajdujące się w środku cylindra. To z kolei powoduje, że wewnątrz zaczyna panować odpowiednie podciśnienie, dzięki czemu możliwy jest rozrost jamistych tkanek członka i bezpośrednio sprawia, że rośnie obwód penisa.

Pompki wodne, tak naprawdę posiadają identyczny mechanizm zasysania, jak w tych próżniowych. Istotną różnicą jest jednak to, że w tym wypadku to ciśnienie wody ma powiększyć penisa. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, pompki te mogą być swobodnie stosowanie zarówno w wannie, jak i pod prysznicem. Uznaje się, że są one o wiele bardziej bezpieczne w użyciu, gdyż nie powodują bolesnych otarć, a także uczucia przesuszenia.